Menu
  • Naše výhody:
  •  U vybraných produktů doprava a zaškolení zdarma
  •  Slevy při osobním odběru
  •  Odborné poradenství
  •  Zázemí kamenných prodejen

Prodejní sklad Pečky

Objemy prodejů trvale rostou stejně jako nároky našich klientů. Víme, že pokud chceme zachovat a zlepšit komfort obsluhy, rychlost dodávek, šíři sortimentu..., potřebujeme vytvořit odpovídající skladové zázemí firmy. Bez dostatečných zásob nelze všem vyhovět tak rychle a flexibilně, jak je požadováno. Proto jsme se rozhodli zřídit další místo, kde bude možné naše zboží získat. Kromě kamenných prodejen Praha a Brno, případně e-shopu www.keramickecentrum.cz si teď můžete objednávat (a nakupovat) i v našem novém skladu v Pečkách, Sportovní ulici 1029.

Vážení zákazníci, milí keramici, dámy a pánové,

objemy prodejů trvale rostou stejně jako nároky našich klientů. Víme, že pokud chceme zachovat a zlepšit komfort obsluhy, rychlost dodávek, šíři sortimentu..., potřebujeme vytvořit odpovídající skladové zázemí firmy. Bez dostatečných zásob nelze všem vyhovět tak rychle a flexibilně, jak je požadováno. Proto jsme se rozhodli zřídit další místo, kde bude možné naše zboží získat. Kromě kamenných prodejen Praha a Brno, případně e-shopu www.keramickecentrum.cz si teď můžete objednávat (a nakupovat) i v našem novém skladu v Pečkách, Sportovní ulici 1029.

Prodejní sklad Pečky funguje od listopadu 2015 jako zázemí firmy, expedujeme odtud dodávky materiálů, nakládáme zboží pro rozvozy našimi auty, e-shop a velkoobchod. Zároveň zde vzniká i další prodejna se vzorkovnou, která nabízí základní keramické materiály, pomůcky, stroje, pece a příslušenství... Zatím jedenkrát týdně, vždy v pátek od 9 do 17. hod. si můžete vyzvednout dříve objednané zboží, případně si vybrat přímo z regálů. Pro spolupráci jsme získali známého pražského hrnčíře a pedagoga pana Ivana Sagače, který bude zákazníkům zdarma poskytovat kvalifikované technologické poradenství. Takže, chcete-li nakoupit od odborníka, stavte se některý pátek v Pečkách. Buď si sem nechte připravit zboží, nebo se vypravte bez ohlášení a využijte naší aktuální nabídky. Budeme se snažit zajišťovat běžný sortiment hlín Pávek, H + K, Creaton, glazur z Roudnice, programy WELTE, Duncan a Chrysanthos. Hodláme zde vystavit nejžádanější modely pecí ROHDE a Kittec, SHIMPO a HSL. Postupně snad zřídíme i něco jako bazar. Chystáme vlastní nabídku pecí a kruhů z druhé ruky, případně komisní prodej téhož....

  V prodejním skladu v Pečkách, Sportovní 1029 jsme k zastižení zatím každý pátek mezi 9. a 17. hod..,

     tel. 327 314 948, 702 195 850)