Menu
  • Naše výhody:
  •  U vybraných produktů doprava a zaškolení zdarma
  •  Slevy při osobním odběru
  •  Odborné poradenství
  •  Zázemí kamenných prodejen

Vypalovací pece, hrnčířské kruhy, keramické glazury, engoby, pomůcky, vše pro práci s hlínou

Vážení keramici, milí zákazníci, dámy a pánové,

po vynucené a dlouhé přestávce už konečně máme otevřené prodejny. Je proto nejvyšší čas Vás opět pozvat na nákup keramických potřeb, materiálů pomůcek, technologického zařízení... I když jsme během "lockdownu" fungovali jako e-shop s distribucí přes okno a rozvozy, osobní kontakt s klientem stále pokládáme za nejlepší způsob obchodování.

Opakovaně teď došlo k situaci, kdy se řetězec výroce - distributor - klient zadrhl. Nedostatek některých komponent vedl k výpadkům produkce konkrétních (práškových) glazur. Ptejte se, zda Vaši oblíbenou máme v potřebném množství. Jsme nyní zavezeni glazurami od všech partnerů a stejně některé položky ve skladu chybí... U pecí a strojů je situace analogická, i když tady se trápíme spíše delšími dodacími lhůtami. Frekventované modely máme připraveny k expedici, případně zadané do výroby. Na splnění speciálních přání se chvíli čeká.... Naopak sortiment keramických hlín včetně porcelánů (plastických i licích) máme prakticky kompletní.

Rozhodli jsme se, že v létě nebudeme čerpat celozávadní dovolenou. Díky covidu jsme nemohli svoje prodejny provozovat, jak bývá zvykem, a proto se budeme snažit, aby si zákazníci mohli i během prázdnin nakoupit bez omezení. Předsevzetí dodržíme, přesto raději sledujte informace o otevírací době.

Prosíme o akceptování platných protiepidemických opatření. Jak už víme, bez respirátorů, rozestupů a desinfikovaných rukou si teď nekoupíme vůbec nic.  Ani keramické potřeby nejsou vyjímkou.

Keramické centrum Kolbenova 24, Praha 9, otevírací doba od pondělí do pátku 9.00 - 17.00                                                                                       Potřeby pro keramiky, Olomoucká 46, Brno, otevírací doba od pondělí do pátku 11.00 - 17.00                                                                                Prodejní sklad, Sportovní 1029, Pečky, otevírací doba vždy v pátek mezi 9. a 17....

Doufáme, že jste ve zdraví a s keramikou zvládli zásah do Vašich podnikatelských, tvůrčích i osobních svobod.                              Těšíme se na Vaši návštěvu.                                                                                                                                                                           Za KeramikCZ, s.r.o. Martin   B ü ch l e r.