Menu
  • Naše výhody:
  •  U vybraných produktů doprava a zaškolení zdarma
  •  Slevy při osobním odběru
  •  Odborné poradenství
  •  Zázemí kamenných prodejen

Vypalovací pece, hrnčířské kruhy, keramické glazury, engoby, pomůcky, vše pro práci s hlínou

Vážení keramici, milí zákazníci, dámy a pánové,

od čtvrtka 3. 12. máme opět otevřeno (skoro) bez omezení. Podmínku poskytnout v našich prodejnách každému zákazníkovi plochu 15 m2 snadno splníme. V Praze mohou být současně obsluhováni tři klienti a v Brně jeden. V Pečkách může současně nakupovat až dvanáct (!) zákazníků. Vždy je třeba respektovat nynější vládní nařízení, jehož součástí je povinnost mít ve vnitřních prostorách nasazenu roušku. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se závěr roku podaří zvládnout úspěšně a ve zdraví....

Pokud se chystáte ještě letos pořídit keramickou pec, zkuste využít naší slevové akce platné do konce roku. Připravili jsme k Vašemu laskavému posouzení nabídku modelů za výrazně zvýhodněných podmínek.
Jestliže vybíráte komorovou pec, týká se akce všech námi prodávaných modelů. Máte-li zájem o šachtovou pec, jsou připraveny významně zlevněné modely ROHDE Ecotop 50.

Ke každé komorové peci z nabídky našeho e-shopu stolní válcovačka Ayrton zdarma.

Platí při objednání do 31. 12. 2020 a dodání do 31. 3. 2021.
U skladových pecí (ROHDE KE 105 B, KE 130 B, ELS 150 S, Kittec XT 120) navíc dostáváte výbavu v rozsahu 4 pláty a 36 sloupků zdarma.

Na prémiové pece ROHDE Ecotop 50 s regulátorem TC 304 poskytujeme mimořádnou slevu 10 000,- Kč a výbavu (v hodnotě 1 850,- Kč) zdarma.
Cena modelu ROHDE Ecotop 50 s regulátorem TC 304, 3 ks plátů, 12 ks sloupků, nátěrem, dopravou po Česku a zaškolením je tak po slevě 49 910,- Kč vč. DPH.
Sleva platí do vyprodání zásob.

Víme, že naši klienti během krize trpí odbytovými problémy. Trh s s keramickými předměty doznal citelných ztrát, výrobci mnohdy přišli o možnost účastnit se řemeslných jarmarků, prodejci v kamenných provozovnách se leckde ještě nevzpamatoval. A učitelé nemají s kým tvořit v kroužcích, lektoři keramických studií postrádají zájemce, autoři nevystavují v galeriích, prostě těžká situace.

Proto jsme se rozhodli učinit naši nabídku dekoračních materiálů ještě atraktivnější. Vnést do prodeje keramických glazur, engob a pigmentů trochu atraktivity a nápadu.

Nejpozději každého prvého dne v kalendáři bude na našem webu vyhlašována

BARVA MĚSÍCE

Záměr naší nové akce je takový, že vždy vybereme jednu barvu, na kterou se v daném kalendářním měsíci bude vztahovat 10 % sleva. Týkat se bude jak nákupu v kamenných prodejnách, tak i při objednávkách zboží přijatých přes e-shop, případně telefonicky a realizovaných buď poštou, nebo našimi rozvozy.

Sleva 10 % se bude vztahovat na dekorační materiály, tedy keramické glazury, engoby, skleněné drtě a pigmenty jedné konkrétní barvy a jejich odstínů. Kromě glazur, engob a pigmentů sem budou patřit i doglazurní a podglazurní vtavné barvy a barvy za studena. Nerozlišujeme práškové ani tekuté, sleva platí na všechna balení kromě zvýhodněných sad… Nezahrnujeme sem základní suroviny jako oxidy kovů, dekorační tužky ani obtisky a preparáty drahých kovů. Slevy se nekumulují. Rozhodující pro poskytnutí slevy je datum nákupu v některé naší prodejně, případně vystavení elektronické objednávky.

V prosinci je barvou měsíce bílá.

V prosínci je barvou měsíce bílá.

Se slevou 10 % nyní koupíte glazury a barvy.