Menu
  • Naše výhody:
  •  U vybraných produktů doprava a zaškolení zdarma
  •  Slevy při osobním odběru
  •  Odborné poradenství
  •  Zázemí kamenných prodejen

Vypalovací pece, hrnčířské kruhy, keramické glazury, engoby, pomůcky, vše pro práci s hlínou

Vážení keramici, milí zákazníci, dámy a pánové,

jsme na začátku sezóny, kdy poptávku po našich službách podporují hrnčířské trhy, začátek školního (a blížící se konec kalendářního) roku. V pražské prodejně máme vymalováno, kolektiv je po dovolené, takže rádi příjmeme i Vaši objednávku.

Vyžádejte si aktuální leták se zvýhodněnými cenami skladových pecí. Ke všem modelům poskytujeme bezplatnou dopravu a zaškolení obsluhy. Nově ke skladovým pecím dáváme zdarma také zakládací set.

Naskladnili jsme WELTE glazury a doplnili hlíny. Aktuálně držíme zásobu několika desítek pecí v mimořádně příznivých cenách, do kterých nebylo započítáno opakované zdražování od výrobců. I tak se stane, že občas něco chybí, protože prodáváme jako nikdy dříve. Budeme reagovat na rostoucí zájem o materiály na vyšší teploty. Z glazur se jedná hlavně o řadu KGS od WELTE pro teploty nad 1200 °C. Stejný trend je znát i u hlín, kdy mizí hlavně kameniny a porcelány. A o směřování k vysokým výpalům svědčí také prodeje pecí. Do Vašich keramických dílen instalujeme stále častěji výkonné "top" modely špičkové kvality. Jedná se především o série TE - S od ROHDE či CB - S od Kittecu.

Úplnou novinkou je kolekce tekutých glazur CERCO, na které jsme nedávno uzavřeli kontrakt. První dodávka už dorazila. Glazury lze již nyní objednávat v e-shopu i nakupovat v našich kamenných prodejnách.  Pro rozšíření nabídky o produkty firmy CERCO jsme se rozhodli hlavně  kvůli pestré paletě tekutých glazur pro teploty nad 1 200 °C. Na našich stránkách jsou vyobrazeny vzorky výrobce, s reálnými výpalky se pak setkáte v našich provozovnách po zahájení prodeje.

Naše služby jsou stále komplikovány nepříznivými vlivy, na které jsme krátcí. Všichni je známe: prodlužování dodacích lhůt, zdražování, zhoršená logistika a výpadky v zásobování zbožím, na které jste zvyklí... Právě proto budeme dál navyšovat stav skladu a rozšířovat nabídku pecí k rychlému odběru. Podle našich posledních zkušeností a nejnovějších poznatků se bude jednat hlavně o modely střední objemové kategorie. Tedy o velikosti vypalovacího prostoru mezi  mezi 60 a 150 l. Pokud možno se vynasnažíme držet současné ceny, což ovšem nedokážeme na 100% slíbit.

Naleznete nás na adresách:

Keramické centrum Kolbenova 24, Praha 9, otevírací doba od pondělí do pátku 9.00 - 17.00               

Potřeby pro keramiky, Olomoucká 146, Brno, otevírací doba od pondělí do pátku 11.00 - 17.00 

Prodejní sklad, Sportovní 1029, Pečky, otevírací doba vždy v pátek mezi 9. a 17....

Těšíme se na Vaši návštěvu.              Za KeramikCZ, s.r.o. Martin   B ü ch l e r.